Witamy Państwa na stronie Versus Plus.
Dzięki niej będą mogli Państwo zapoznać się z szeroką ofertą naszych usług oraz dowiedzieć się wielu przydatnych informacji na temat działalności naszej firmy.

Razem z innymi tworzymy i uczestniczymy w mazowieckim konsorcjum na rzecz pomocy poszkodowanym

Niniejsza oferta jest pierwszym tego rodzaju przedsięwzięciem skierowanym do brokerów, multiagencji i agencji ubezpieczeniowych.


Firma Versus Plus, zapewniając partnerskie warunki współpracy gwarantuje jednocześnie zwiększenie konkurencyjności na rynku, w zakresie sprzedaży ubezpieczeń (polis ubezpieczeniowych).
Nowatorski charakter tego rozwiązania polega na podniesieniu atrakcyjności składanej oferty ubezpieczeniowej, poprzez zapewnienie profesjonalnej obsługi likwidacyjnej w razie powstania szkody, w miejscu zamieszkania osoby ubezpieczonej na etapie zawierania ubezpieczenia, niezależnie od wyboru ubezpieczyciela i zakresu udzielanej ochrony ubezpieczeniowej. Oznacza to, że już w momencie zawierania ubezpieczenia a nie w dniu likwidacji szkody klient otrzymuje listę współpracujących zakładów naprawczych, ewentualnie dane tylko jednego, konkretnego warsztatu ze względu na osobiste preferencje lub wymogi serwisowe oraz bonus w postaci gwarantowanej w miejscu zamieszkania obsługi likwidacyjnej, niezależnie od tego kto jest ubezpieczycielem sprawcy szkody i gdzie znajduje się jego siedziba (nawet poza granicami kraju).

Korzyści płynące ze współpracy pomiędzy brokerem, multiagencją i agencją ubezpieczeniową a firmą Versus Plus, to przede wszystkim wzrost liczby zawieranych ubezpieczeń oraz prestiż i większe zaufanie wśród klientów, niż w stosunku do "bezosobowych" ofert typu direct.


Zachęcamy do współpracy i poszerzania własnych możliwości!

Tworzenie stron www